시간 제한 메모리 제한 제출 정답 맞은 사람 정답 비율
1 초 128 MB 0 0 0 0.000%

문제

Gdy ostatnio zabrałem się do czyszczenia bardzo brudnego łańcucha w moim rowerze, zauważyłem, że z jednej strony na każdym ogniwie łańcucha znajduje się litera. Zaskoczyło mnie to bardzo, bo po co, do diaska, litery na ogniwach łańcucha? Wkrótce okazało się, że łańcuch i tak jest do wyrzucenia, więc postanowiłem go zdjąć. Aby zdjąć łańcuch trzeba go rozerwać. Pomyślałem sobie wtedy, że fajnie byłoby rozerwać łańcuch w takim miejscu, żeby słowo, które w ten sposób powstanie, było leksykograficznie najmniejsze. Jak wymyśliłem, tak zrobiłem. Ale jakie to było słowo...?

Kolega-recenzent pytał, czy łańcuch da się odbić symetrycznie. Ja nie potrafię, ale jeśli ktoś ma znajomości w czwartym wymiarze przestrzennym albo u Alicji, to może próbować.

입력

W pierwszej linii wejścia znajduje się liczba naturalna d (1 ≤ d ≤ 100), określająca liczbę testów, których opisy znajdują się w kolejnych liniach.

Każdy test składa się z jednej linii zawierającej małe litery alfabetu angielskiego znajdujące się na kolejnych ogniwach mojego łańcucha. Mój łańcuch ma minimalnie 1, a maksymalnie 1.000.000 ogniw.

출력

Dla każdego testu wypisz linię zawierającą odpowiednie słowo.

예제 입력 1

3
cba
aab
baca

예제 출력 1

acb
aab
abac