시간 제한메모리 제한제출정답맞힌 사람정답 비율
1 초 128 MB29231227113042.354%

문제

Pewnej mroźnej zimy Kasia i Asia pojechały do parku. Jak to w zimie, park jest pełen śniegu, a dokładniej znajduje się w nim x litrów śniegu. Gdy Asia rozmawiała przez telefon, Kasia postanowiła ulepić bałwana. Zanim Asia skończyła rozmawiać Kasia ulepiła już jedną kulę z k litrów śniegu.

Asia chce, aby bałwan był zbudowany z 3 kul śniegowych i dodatkowo kula leżąca na innej kuli musi być 2 razy mniejsza. Asia nie może już powiększać ani pomniejszać kuli zrobionej przez Kasię i musi ją wykorzystać, gdyż Kasia mogłaby się pogniewać.

Dziewczynki chcę zbudować jak największego bałwana. Teraz zastanawiają się, z ilu mililitrów śniegu może być zbudowany ich bałwan.

입력

W pierwszym wierszu wejścia znajdują się dwie liczby całkowite x, k (1 ≤ x ≤ 106, 1 ≤ k ≤ 105, k < x), oznaczające odpowiednio ilość litrów śniegu w parku oraz z ilu litrów śniegu zbudowana jest jedna z kul śnieżnych bałwana.

출력

W pierwszym i jedynym wierszu wyjścia powinna znajdować się jedna liczb całkowita, równa maksymalnej objętości bałwana (wynik podaj w mililitrach).

예제 입력 1

10 2

예제 출력 1

7000