시간 제한 메모리 제한 제출 정답 맞은 사람 정답 비율
5 초 128 MB 0 0 0 0.000%

문제

Ulubioną grą komputerową Hektora jest Portal Kombat - gra, w której gracz wciela się w postać wojownika toczącego pojedynki ze sterowanymi komputerowo przeciwnikami. Każda postać w grze (zarówno Hektor, jak i jego przeciwnicy) ma określoną siłę.

Siła komputerowych przeciwników jest niezmienna i znana Hektorowi przez cały czas rozgrywki. Siła Hektora rośnie wraz z kolejnymi zwycięstwami. Konkretnie - w każdej rundzie Hektor wybiera przeciwnika z którym chce stoczyć pojedynek.

  • Jeśli Hektor jest silniejszy, wygrywa pojedynek. Jego przeciwnik odpada z gry, a siła Hektora zwiększa się o siłę pokonanego przeciwnika.
  • Jeśli siła Hektora i jego przeciwnika jest równa, pojedynek kończy się remisem i nic się nie dzieje.
  • Jeśli Hektor jest słabszy - przegrywa grę.

Znając siłę Hektora i każdego z jego przeciwników, oblicz ile minimalnie rund musi upłynąć, zanim Hektor pokona najsilniejszego przeciwnika.

입력

W pierwszej linii wejścia znajduje się liczba zestawów testowych Z ( 1 <= Z <= 10 ). Następnie opisywane są kolejne zestawy testowe.

W pierwszej linii zestawu testowego znajdują się dwie liczby naturalne P i N ( 1 <= P, N <= 1000000 ). P to początkowa siła Hektora, N oznacza liczbę jego przeciwników. 

W drugiej linii zestawu testowego znajduje się N liczb naturalnych Xi ( 1 <= Xi <= 1000000 ), oznaczających siłę przeciwników. Liczby Xi podane są w kolejności niemalejącej.

출력

Dla każdego zestawu należy w osobnej linii wypisać minimalną liczbę rund potrzebną do pokonania najsilniejszego przeciwnika, lub słowo "NIE", jeśli Hektor w żaden sposób nie będzie w stanie tego zrobić.

예제 입력 1

3
3 5
2 4 6 6 8
3 5
1 1 2 2 2
3 5
1 1 5 6 7

예제 출력 1

3
1
NIE