시간 제한메모리 제한제출정답맞힌 사람정답 비율
1 초 1024 MB36251152.381%

문제

Ето че свърши лятната ваканция и на 15 септември в клуба по шахмат на г-н Иванов беше открит новият сезон! Скоро предстои ежегодният „Есенен шахматен турнир” и затова още сега трябва да започне подготовката („От далеко да е леко...”). За целта г-н Иванов трябва да състави график на тренировките в клуба, който да отговаря на следните изисквания:

  • Тренировки трябва да бъдат провеждани в едни и същи дни всяка седмица. Например всеки понеделник, четвъртък и събота. В деня на започването на школата и в деня на турнира не трябва да има тренировки.
  • Тренировки трябва да бъдат провеждани във всички седмици между откриването на школата и състезанието.
  • Да бъдат проведени не по-малко от Х и не повече от Y на брой тренировки. Напишете програма timetable, която да помогне на г-н Иванов при съставянето на графика.

입력

Първият ред на стандартния вход съдържа денят от седмицата, в който се пада откриването на сезона (15 септември). Вторият ред съдържа датата на турнира във формат ”Day Month”. Тази дата е в интервала от 23 септември до 20 декември включително. Третият ред съдържа целите числа X и Y.

출력

На първия ред на стандартния изход изведете броя на дните в съставения от вас график. На следващите редове изведете самите дни, подредени от понеделник към неделя. Ако задачата има повече от едно решение, изведете което и да е. Ако задачата няма решение, изведете на единствения ред на стандартния изход ”0” (без кавичките).

제한

  • 1 ≤ X ≤ Y ≤ 200

예제 입력 1

Tuesday
8 October
9 15

예제 출력 1

3
Monday
Tuesday
Wednesday

예제 입력 2

Saturday
30 September
1 1

예제 출력 2

0

예제 입력 3

Wednesday
10 November
17 22

예제 출력 3

0

예제 입력 4

Saturday
30 September
14 18

예제 출력 4

7
Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday

힌트

Дните от седмицата се изписват по следния начин: ”Monday”, ”Tuesday”, ”Wednesday”, ”Thursday”, ”Friday”, ”Saturday”, ”Sunday”, месеците: ”September”, ”October”, ”November”, ”December”. Септември и ноември имат по 30 дни, а октомври и декември – по 31.